TőzsdehírekTőzsdehírek
2026. június 24. 07:34
Kiemelt témák:  Választás   Üzemanyagárak   GDP   Infláció   Kamat   Forint   Olaj   Bitcoin   Euro   OTP   BUX   Tőzsde   Elemzés   Állampapír

Ä NY osztalek

2026.06.19. 13:50  •  vg.hu
Elindult a Mészáros-rali a tőzsdén, hatalmas összeget önt az Opus Globalba a leggazdagabb magyar
Már drágábbak a társaság részvényei, mint az osztalék fizetés előtt.
2026.06.19. 10:35  •  vg.hu
Waberer's: ennyi pénz üti a részvényesek markát
Megvan, mennyi lesz az osztalék.
2026.06.18. 10:30  •  profitline.hu
Befektetői adóilletőség és az Egyesült Arab Emírségek: mit jelent valójában a 0% személyi adó 2026-ban?
Az Egyesült Arab Emírségek a nemzetközi befektetők és kereskedők egyik legvonzóbb célpontja, és ezen a 2023-ban bevezetett társasági adó sem változtatott. A magánszemély jövedelmei - a bér, az osztalék, a tőkenyereség és az ingatlan bérleti bevétel ( ...
2026.06.17. 20:30  •  penzcentrum.hu
Ennyi pénz üti a Duna House részvényeseinek markát: megérkezett a végleges döntés
A saját részvények figyelembevételével módosult az osztalék összege, a kifizetés június végén indul.
2026.06.12. 20:40  •  infostart.hu
Robog a tőzsde, de az alacsony osztaléknak megvan az oka
A Budapesti Értéktőzsde is publikálta első negyedéves számait. Korányi G. Tamás tőzsdei szakértő fordította le őket a hétköznapok nyelvére az InfoRádió megkeresésére.
2026.06.12. 18:30  •  profitline.hu
Az INA 168 millió euró osztalék kifizetéséről döntött
Az INA horvát olajipari vállalat pénteki közgyűlése 168 millió euró osztalék kifizetéséről döntött, ami részvényenként 16,80 eurót jelent - közölte a társaság az MTI-vel.
2026.06.12. 17:25  •  privatbankar.hu
Szép kis osztalék kifizetéséről döntött az INA
Az INA horvát olajipari vállalat pénteki közgyűlése 168 millió euró osztalék kifizetéséről döntött, ami részvényenként 16,80 eurót jelent.
2026.06.11. 11:25  •  vg.hu
Ilyet is ritkán látni: a bevételt meghaladó nyerséget ért el a pesti tőzsde üzemeltetője - kiderült, mikor érkezik a BÉT osztaléka
A BÉT sokat köszönhet a központi értéktár hozzájárulásának és az év elején élénkülő tőzsdei kereskedésnek is.
2026.06.09. 15:50  •  vg.hu
Most sem hozott drámai kiárazódást az Opus szelvényvágása
Az osztalékrali is sokat épített az árfolyamba.
2026.06.05. 14:00  •  profitline.hu
Az OPUS részvényenként 20,11 forint osztalékot fizet
Az OPUS GLOBAL Nyrt. 20,11 forint osztalékot fizet részvényenként - közölte a társaság a tőzsde honlapján pénteken.
2026.06.05. 12:05  •  vg.hu
Itt a pontos összeg: ennyi osztalékot fizet az Opus Global
Az osztalék hatszorosával emelkedett az árfolyam.
2026.06.05. 11:05  •  privatbankar.hu
Megvan az Opus-osztalék mértéke
A tavalyi évet több mint 16,5 milliárd forintos nyereséggel zárta a tőzsdei társaság.
2026.06.05. 09:50  •  novekedes.hu
MBH Befektetési Bank: Javuló profit, vegyes bevételi kép a Magyar Telekomnál
Miközben a Magyar Telekom bevétele enyhén csökkent, a profitabilitás látványosan javult az idei első negyedévben - a menedzsment még a várakozásait is emelte. Az új, osztalék nélküli 12 havi célár 2384 forint, az MBH Befektetési Bank elemzőinek ajánl ...
2026.06.04. 18:05  •  vg.hu
Alacsonyabb árréssel szervezik a vendégmunkásokat, jelképes osztalékot fizet a Pensum Group
Zsugorodott a profit, jelképes a kifizetés.
2026.06.04. 14:05  •  penzcentrum.hu
Hatalmas bevásárlásba fogott a Magyar Telekom: elképesztő, mennyi pénzt költöttek el a Budapesti Értéktőzsdén!
A tranzakció szorosan illeszkedik a távközlési szolgáltató stratégiájába, amely szerint az osztalékfizetés mellett részvény-visszavásárlásokon keresztül is tőkét juttat vissza a befektetőknek.
2026.06.04. 04:30  •  profitline.hu
Javuló profit, vegyes bevételi kép a Magyar Telekomnál
Miközben a Magyar Telekom bevétele enyhén csökkent, a profitabilitás látványosan javult az idei első negyedévben - a menedzsment még a várakozásait is emelte. Az új, osztalék nélküli 12 havi célár 2384 forint, az MBH Befektetési Bank elemzőinek ajánl ...
2026.06.03. 17:30  •  tozsdeforum.hu
Történelmi csúcson a Magyar Telekom - tartásra ajánlják
Új történelmi csúcsra emelkedett a Magyar Telekom árfolyama, a friss elemzői vélemény szerint azonban már korlátozott lehet a további felértékelődési potenciál. Az MBH Bank 2384 forintos, osztalék nélküli 12 havi célárat határozott meg a részvényre, ...
2026.06.03. 16:00  •  vg.hu
Az osztalék többszörösét teheti zsebre, aki még a szelvényvágás előtt kiszáll az Opusból
Az osztalékfizetés javítja a szétcsapott részvény jövőképét.
2026.06.03. 10:55  •  vg.hu
Spekulánsok nagy napja: érdemes volt a szelvényvágás előtti órákban venni és másnap reggel dobni a Richtert
Szelvényvágás után nem árazódott ki a teljes osztalék.
2026.06.03. 10:40  •  tozsdeforum.hu
Tőzsdenyitás Június 3. - A BUX zöldben kezdett, az OTP és Richter pirosban indult
Erős forgalomban pozitívan indult a szerda reggeli kereskedés Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index emelkedett és 136 489,82 ponton állt az első óra végét követően. A Mol erősödött. A Richter kereskedése osztalékszelvény nélkül indult. Az OTP és Teleko ...
2026.06.01. 11:35  •  penzcentrum.hu
Hatalmasat kaszált Jákob Zoli: busás osztalék ütötte a magyar körömkirály markát
Továbbra is rendkívül nyereségesen működnek Jákob Zoltán érdekeltségei.
2026.05.31. 15:35  •  penzcentrum.hu
Kiderült, brutál pénzt keresett tavaly Azahriah: nem semmi osztalékot vágott zsebre a magyar sztár
Bár nem érte el a rekordév bevételeit, így jelentősen visszaesett Azahriah cégeinek bevétele 2025-ben, de Baukó Attila vállalkozása még így is elképesztő nyereséget termelt.
2026.05.31. 14:55  •  penzcentrum.hu
Óriási bevételnövekedést könyvelt el Pottyondy Edina vállalkozása: ennyi osztalékot vett ki idén a cégből
Csökkenő árbevétel mellett is jelentősen növelni tudta cége nyereségét Pottyondy Edina.
2026.05.31. 14:40  •  mfor.hu
Várkonyi Andrea milliárdos osztalékot ünnepelhet
Minden profitot kivesznek.
2026.05.30. 09:35  •  penzcentrum.hu
Van oka az örömre Majkának: nagyon jó évet zárt a cége, 140 millió forint osztalékot vett ki belőle
Majoros Péter, azaz Majka cégének, a Dyma MM Kft.-nek a tavalyi évben csökkent az árbevétele, jelentősen csökkentek viszont az anyagjellegű ráfordítások.
2026.05.29. 14:50  •  24.hu
20 milliárdos osztalékot fizet a Garancsi-Habony-féle kaszinós cég
A frissen közzétett közgyűlési jegyzőkönyv szerint a cég a 2025-ös, kiugró nyereség után is hasonló nagyságrendű kifizetésről döntött, mint egy évvel korábban. The post 20 milliárdos osztalékot fizet a Garancsi-Habony-féle kaszinós cég first appeared ...
2026.05.28. 20:15  •  privatbankar.hu
Nyereséggel zárt a kecskeméti Mercedes tavaly, pedig a bevétel nagyot esett
Az anyavállalatnak nem fizetnek osztalékot.
2026.05.28. 17:30  •  profitline.hu
A fogadás húzta legjobban a bevételt 2025-ben
Elkészült a Szerencsejáték Zrt. 2025. évi éves beszámolója. Emelkedett a Szerencsejáték Zrt. árbevétele és ezzel együtt a nyeremények összege is 2025-ben. A költségvetési befizetései és hozzájárulásai - rekordot jelentő - 247,8 milliárd forintot érte ...
2026.05.28. 12:05  •  vg.hu
Több mint 10 milliárd forint indul meg az Opus Global részvényesei felé, már az is megvan, mikor
Másfél hétig vehetünk még a részvényekből idei osztalékkal.
2026.05.28. 10:25  •  vg.hu
Mesés osztalékról csúszhat le, aki most tétovázik: euróban fizet vastagon a magyar cég - már nem sokáig lehet bejelentkezni rá
Az ingatlanos társaság június 11-én fizeti ki a magas eurós osztalékot, a részvény aznban nem csak emiatt lehet vonzó.
2026.05.28. 09:05  •  penzcentrum.hu
Utolsó fillérig kiürítették a kasszát: irdatlan osztalékot kaptak a Groupama Aréna és az MVM Dome külföldi üzemeltetői
Rendkívül nyereségesen működteti a francia hátterű Sportfive a Groupama Arénát és a szomszédos MVM Dome-ot.
2026.05.28. 07:00  •  tozsdeforum.hu
Észak-Macedóniából jön a milliárdos osztalék a Magyar Telekomhoz
Jelentős osztalékbevétel érkezik a Magyar Telekom csoporthoz Észak-Macedóniából. A társaság macedóniai leányvállalata, a Makedonski Telekom AD - Skopje közgyűlése úgy döntött, hogy a teljes tavalyi nettó eredményt kifizeti a részvényeseknek. A döntés ...
2026.05.27. 20:00  •  profitline.hu
A Magyar Telekom macedóniai leányvállalata 14,42 milliárd forint osztalékot fizet
A Magyar Telekom macedóniai leányvállalata, a Makedonski Telekom AD - Skopje (MakTel) 14,42 milliárd forint (2,49 milliárd macedón dénár) osztalékot fizet - olvasható a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján szerdán közzétett kibocsátói tájékoztatásba ...
2026.05.27. 16:15  •  penzcentrum.hu
Kiderült, mennyi pénzt lapátolt haza a Valmar duó: óriási osztalékot vettek ki, ekkora pénz lenne a hazai zeneiparban?
Bár a most jóváhagyott összeg kifejezetten jelentős, mégis elmarad a megelőző év számaitól.
2026.05.27. 16:05  •  privatbankar.hu
Gyönyörűen termelt a Magyar Telekom macedóniai leányvállalata
A Magyar Telekom macedóniai leányvállalata, a Makedonski Telekom AD - Skopje (MakTel) 14,42 milliárd forint (2,49 milliárd macedón dénár) osztalékot fizet.
2026.05.27. 16:00  •  profitline.hu
Részvényenként 1550 forint osztalék kifizetését javasolja a Zwack Unicum
A Zwack Unicum Nyrt. igazgatósága összesen 3,154 milliárd forint, részvényenként 1550 forint osztalék kifizetését javasolja a júliusi 2-án tartandó közgyűlésen - közölte a társaság a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján szerdán.
2026.05.27. 13:05  •  tozsdeforum.hu
Megemelné az osztalékot a Zwack - Mutatjuk mennyi pénzt kaphatnak a részvényesek
Jó hírt kaphatnak a Zwack-részvényesek. A társaság igazgatósága részvényenként 1 550 forintos osztalék kifizetését javasolja a július 2-i közgyűlésen. Ez összesen 3,154 milliárd forintos kifizetést jelentene, miközben a vállalat árbevétele és adózott ...
2026.05.27. 12:40  •  vg.hu
Van miből fizetnie az Unicumgyártónak, vajon mennyi lesz az osztalék?
Az eredmény felülmúlta a profitterveket.
2026.05.26. 13:20  •  penzcentrum.hu
Gigantikus, 120 milliárdos bejelentést tett a Richter: rengetegen fognak örülni, de a legfontosabb részletre még sokat kell várni
A Richter összesen 120 milliárd forint osztalékot fizet a törzsrészvények után a 2025-ös üzleti év alapján.
2026.05.26. 10:20  •  vg.hu
Itt a menetrend: eddig lehet bejelentkezni a Richter osztalékáért, a vártnál is nagyobb lehet a kifizetés
Utoljára június 2-án forog osztalékszelvénnyel a részvény.
2026.05.22. 10:00  •  profitline.hu
Emelkedtek a tengerentúli indexek, a nap végére csökkent az olaj ára
Emelkedéssel zártak tegnap az amerikai részvénypiacok, miközben az olajpiacon jelentős fordulat volt megfigyelhető: a jegyzések kezdetben emelkedtek, miután hírek érkeztek arról, hogy Irán nem kívánja külföldre szállítani a dúsított uránt, a nap végé ...
2026.05.21. 19:20  •  penzcentrum.hu
Jókora osztalékot vett ki a cégéből WhisperTon: nem semmi, mennyire jó biznisz lett a celebkedés
Három év töretlen növekedés után először torpant meg a tartalomgyártásból élő WhisperTon Kft. cége.

KÖVETKEZŐ OLDAL »

Most a címlapon:

BUX | OTP | MOL | MTEL | RICHTER | OPUS
BUX